Mgr. Martin Pietraszek

martin.pietraszek@zslabyrint.cz

Jsem průvodcem matematiky a přírodních věd ve třetím trojročí.

Vystudoval jsem farmacii a než můj profesní život zcela pohltila průmyslová výroba léčiv, kde jsem strávil uplynulou dekádu, působil jsem jako učitel odborných předmětů na Střední a Vyšší odborné škole zdravotnické v Ostravě (3 roky). Zpět do školních učeben jsem se vrátil před rokem, a to jako průvodce ve ScioŠkole ve Frýdku-Místku, kde mým hlavním zaměřením je výuka přírodovědných předmětů. Absolvoval jsem kurz R+R, několik kurzů Montessori pedagogiky, zážitkové pedagogiky a kurz Kritického myšlení a globálních témat (Na Zemi, Brno).

Proč jsem se rozhodl stát se členem týmu průvodců ZŠ Labyrint Lhota:

Způsob, jakým je vzdělávání ve Lhotě realizováno, je velkou příležitostí. Jsem rád, že se mohu podílet na kvalitní výuce a aktivně něco tvořit pro snížení epidemie formalismu. V neposlední řadě je tým průvodců ve Lhotě skvělá parta lidí se smyslem pro humor. H2SO5.