Navštivte nás

Nabízíme možnost nahlédnout do dopoledního pracovního bloku zájemcům z řad rodičů, pedagogů i široké veřejnosti. Abychom se mohli návštěvám řádně věnovat a zároveň dostali plnou pozornost naši žáci, nabízíme konkrétní termíny pro hospitace v naší škole. Máte-li zájem podívat se do Labyrintu, vyberte si jeden z nabízených termínů a vyplňte registrační formulář níže:

Termíny hospitací ve školním roce 2020/2021:

13. 10. 2020

10. 12. 2020

25. 2. 2021

25. 3. 2021 (pro rodiče předškoláků)

13. 5. 2021

Pokyny pro návštěvníky:

• Do školy prosím přijďte ráno na 8.00.
  • Před návštěvou školy si prosím přečtěte Pravidla pro návštěvníky.
  • Prosíme Vás o přinesení vlastních přezůvek, případně můžete využít návleky.
  • Ráno Vám ukážeme školu a do 10 hodin budete mít možnost náslechů v jednotlivých trojročích.
  • Během pozorování si prosím zapisujte své otázky, poznámky atp. V 10:30 se uskuteční schůzka s vedením školy, kde zodpovídme Vaše dotazy, vysvětlíme to, co Vám není jasné…
  • Náslechy jsou určeny pouze pro dospělé. Vaše děti ve škole rádi uvítáme na Dni otevřených dveří případně u jiné příležitosti po předchozí domluvě.

Na návštěvu se prosím hlaste on-lineFormulář pro přihlášení na návštěvu ZŠ Labyrint Lhota