Navštivte nás

Nabízíme možnost nahlédnout do dopoledního pracovního bloku zájemcům z řad rodičů, pedagogů i široké veřejnosti. Abychom se mohli návštěvám řádně věnovat a zároveň dostali plnou pozornost naši žáci, nabízíme konkrétní termíny pro hospitace v naší škole.

1. 11. 2023

16. 1. 2024

29. 2. 2024 Den otevřených dveří – není třeba se hlásit přes formulář

21. 3. 2024 primárně pro rodiče předškoláků

7. 5. 2024

Na vámi zvolený termín se přihlásíte přes tento NÁVŠTĚVNÍ FORMULÁŘ. Kapacita termínu je omezena, proto potřebujeme znát reálný počet osob na konkrétní termínpřihlaste proto každého návštěvníka jednotlivě (nikoliv např. rodičovský pár nebo více rodinných příslušníků). Děkujeme za pochopení.

Automaticky vám přijde kopie odpovědí a nám informace o vaší registraci k návštěvě. Ozveme se vám 14 dní před plánovaným termínem a potvrdíme si detaily k vaší návštěvě školy.

• Před návštěvou školy si prosím přečtěte Pravidla pro návštěvníky.
  • Do školy prosím přijďte ráno na 8.00.
  • Prosíme vás o přinesení vlastních přezůvek, případně můžete využít návleky.
  • Ráno vám ukážeme školu a do 10 hodin budete mít možnost náslechů v jednotlivých trojročích.
  • Během pozorování si prosím zapisujte své otázky, poznámky atp. V 10:30 se uskuteční schůzka s vedením školy, kde zodpovídme Vaše dotazy, vysvětlíme to, co vám není jasné…
  • Náslechy jsou určeny pouze pro dospělé. Vaše děti ve škole rádi uvítáme na Dni otevřených dveří případně u jiné příležitosti po předchozí domluvě.

Děkujeme za vzájemný respekt.