Navštivte nás

Nabízíme možnost nahlédnout do dopoledního pracovního bloku zájemcům z řad rodičů, pedagogů i široké veřejnosti. Abychom se mohli návštěvám řádně věnovat a zároveň dostali plnou pozornost naši žáci, nabízíme konkrétní termíny pro hospitace v naší škole.

10. 11. 2022 – tento termín je již naplněn

17. 1. 2023

28. 3. 2023

31. 5. 2023

Na vámi zvolený termín se přihlásíte přes tento NÁVŠTĚVNÍ FORMULÁŘ.

Automaticky vám přijde kopie odpovědí a nám informace o vaší registraci k návštěvě. Ozveme se vám 14 dní před plánovaným termínem a potvrdíme si detaily k vaší návštěvě školy.

• Před návštěvou školy si prosím přečtěte Pravidla pro návštěvníky.
  • Do školy prosím přijďte ráno na 8.00.
  • Prosíme vás o přinesení vlastních přezůvek, případně můžete využít návleky.
  • Ráno vám ukážeme školu a do 10 hodin budete mít možnost náslechů v jednotlivých trojročích.
  • Během pozorování si prosím zapisujte své otázky, poznámky atp. V 10:30 se uskuteční schůzka s vedením školy, kde zodpovídme Vaše dotazy, vysvětlíme to, co vám není jasné…
  • Náslechy jsou určeny pouze pro dospělé. Vaše děti ve škole rádi uvítáme na Dni otevřených dveří případně u jiné příležitosti po předchozí domluvě.

Děkujeme za vzájemný respekt.