Erasmus+ aneb Lhota ve Vídni

Vídeňský týden za námi! Jsme vděčni, že se jmenovitě Veronice Kotůlkové a Míši Macháčové podařilo získat grant na podporu zahraničních cest pro studenty. Skvělé zázemí jsme našli nejen ve vídeňské Montessorischule HEURÉKA!, díky její ředitelce Alexandře, ale také v hostitelských rodinách, kde byly děti ubytovány a jež se velmi snažily, aby se u nich děti cítily  jako doma.

Díky Lence Zemanové za pomoc při komunikaci se školami a administraci projektu Erasmus+, ale rovněž za provázení na cestě spolu s Evou Žandovou.

A konečně díky našim šesťákům – “účastníkům zájezdu”, kdy každý jednotlivě přispěl k pohodě, která se nesla celou cestou a všichni dohromady byli obdivuhodný silný tým, na který se dalo spolehnout a mohli si všichni užít vídeňské pamětihodnosti, ale i společný čas ve škole a mimo ni: Schönbrunn, Stephansdom, Prater, Haus des Meeres, hřiště, parky, zmrzku, pizzu, bojovku… DĚKUJEME!!!