Marcela Lysková

marcela.lyskova@zslabyrint.cz

Mám na starost administrativu – pomáhám s dokumenty, objednávkami a vším co je potřeba udělat v kanceláři. Jsem také garantem lekcí vaření pro adolescentní skupinu dětí.

Vystudovala jsem maturitní obor strojní průmyslovka s ekonomikou. Poté jsem absolvovala 3-letý umělecký obor – keramika. Po narození dětí jsem se začala více zabývat tím, co jím a jak jídlo uvařit jednoduše a zároveň zdravě a chutně. Od té doby mě jídlo provází i v mých profesích. Po mateřské jsem vařila 2 roky v lesní školce a škole. Poté jsem rozvážela obědy a teď obědy vydávám. Možná jednou přijde zase doba, kdy budu obědy opět vařit:-)

Proč jsem se rozhodla stát se členem týmu průvodců ZŠ Labyrint Lhota:

Prostředí v této škole je mi blízké, navštěvují ji také mé děti. Líbí se mi přátelská atmosféra a milý kolektiv.