Matematika ve školce a ve škole

Lektorka: KYLA MORENZ

sobota 12. 11. 2022

9 – 17 hodin

ZŠ LABYRINT LHOTA, Komenského 135, Háj ve Slezsku – Lhota

Cena: 1500 Kč

Společně se podíváme na matematické pomůcky používané ve školce a ve škole. Ukážeme si rozdíly mezi nimi, důvody jejich použití a zamyslíme se nad jejich návazností. Cílem semináře je posílit schopnost pedagogů pracovat flexibilně  s Montessori matematickými pomůckami v závislosti na věku a schopnosti dětí. Seminář bude tlumočen z anglického jazyka do češtiny.

Určeno jak pro učitele, tak pro asistenty Montessori škol i školek.

Kyla Morenz pochází z kanadského Toronta a je AMI trenérkou pro 1. stupeň základní školy. Kyla prošla AMI diplomovými kurzy pro 3-6 a 6-12. Učila v Montessori třídách 6–9, 9–12 a 6–12 v Kanadě a v Maroku. Momentálně se věnuje především vzdělávání dospělých v Severní Americe a v Evropě.

Možnost objednání oběda (150 Kč v hotovosti – viz registrační formulář výše). Částku za seminář 1500 Kč odešlete na účet spolku Kapradí 2301050051/2010 (do poznámky JMÉNO a montessori matematika). Vaše přihláška se stává závaznou po zaplacení poplatku.