Náš poslední týden na poli

Tento týden byl poslední na poli pro Borůvky. Takže jsme toho zase tak moc neudělali, ale brali jsme ho spíš jako spřátelení se skupinou.
V úterý jsme oběd sice neměli, ale za to jsme konečně dodělali oplocení našeho pozemku, také jsme se pustili do zazimování maringotky, takže úklid vevnitř ale i zespod maringotky.
Ve středu jsme toho udělali nejvíce, hned ráno přijel Petr s autem a dali jsme kůly na výsadbu stromů do maringotky, dnes jsme měli již oběd, takže se Jan Netolický, Kateřina Lissková a Viktor Komárek kteří nám ohřáli jídlo z naší jídelny, takže jsme měli vepřo-knedlo-zelo. Zatím co se dělal oběd, jsme se rozdělili do tří skupin jedna ještě pracovala na maringotce, druhá šla najít dřevo do lesa (a vrátila se s úspěchem) a třetí se zase pustila do školních věcí.
A ve čtvrtek byl další výborný oběd kterým byly nudle se sýrovou omáčkou. Tento den bych nazvala den sblížení, skoro celá skupina šla do tee-pee dodělávat školní projekty, a pak tam vymýšleli i věci na fundraising. Kluci zahrabali pec a taky jsme společnou silou nařezali dřevo na svícny.
Tohle byl náš poslední týden na poli potom ještě půjdeme sázet stromy a sklízet tee-pee.

Martina Kotůlková