Vítáme vás v novém školním roce!

Letos se brány školy Labyrintu otevřely 1. září dětem a jejich rodičům již posedmé. Slavnostně jsme společně přivítali prvňáčky i nové děti v přípravné třídě a na dálku pozdravili spolužáky v Třinci. 

Základní škola Labyrint se totiž rozrůstá. Od řeky Opavy míří až k beskydské Olze… Otevíráme pobočku v Třinci s kapacitou 50 žáků, kde se děti budou vzdělávat prezenčně i individuálně. To znamená, že Labyrint nabízí “zastřešení” také dětem, které se vzdělávají doma se svými rodiči a pravidelně docházejí na přezkoušení.

Školní rok jsme zahájili tak, že jsme ve škole všichni zůstali rovnou na dva dny. Děti všech trojročí se s neskutečnou vervou pustily do práce, ale dali jsme si i dostatek prostoru pro sdílení letních zážitků!

Kromě toho nás čekala přespávačka, opékačka, hravé odpoledne v týmech – od jazykolamů přes angličtinu až po chemické pokusy. A také zopakování si pravidel, bezpečnosti a školního řádu.

Dětem se po prázdninách snažíme nabídnout koncentrovaný čas, aby se mohly naladit na upravené prostory školy, spolužáky, sami na sebe, a tak se jim mohlo lépe pracovat.

Přejeme klidný a spokojený školní rok plný poznání, zážitků, vzájemného obohacování a sdílené radosti všem dětem, jejich rodičům a pedagogickým kolegům!