Ročníkové projekty šesťáků

Šestá třída si pro první a druhé trojročí připravila prezentování praktických výstupů svých ročníkových projektů. Hraničáři, Sea Shepherd, Leonardo da Vinci a jeho obrazy, Princezna Diana, Fast and slow fashoin, Bylinky, Znečištění moří, Gotické stavby, Třídič mincí, 3 D tisk, Walt Disney a jeho dílo, Mayové, Toltéci a Čerokiové.

Ročníkového projektu se letošní rok zúčastnilo patnáct šesťáků. Každý si vybral téma, které vycházelo z kosmických příběhů. Šesťák má za úkol si vymyslet téma, které zpracuje, a pomůcku, se kterou můžou dále ostatní pracovat (tzv. Praktický výstup). Zpracuje pak 2-3 stránky psané části, kde představí svůj projekt, a popíše, jak pracovat s praktickým výstupem, kdo všechno mu s tímto projektem pomáhal a proč si tento projekt vybral.  Ročníkový projekt je o tom, aby každý kdo odchází z druhého trojročí, ukázal co všechno se naučil.

                                                                                                                            Magdalena Pietraszková, 6. ročník