Zahradní slavnost 2022

Šestá Zahradní slavnost ve Lhotě zaznamenala pravděpodobně nejvyšší účast v historii. Wow! Zřejmě se už rozkřiklo, že si Labyrint na závěr roku pořádá takový malý letní multikultigastro- festiválek. Anebo nás už je tolik, že výčep (birell, of course) nestíhá a na samotný závěr se dojíždí chleba a fazole bez tortill…

Každopádně bylo krásně, horký letní den tentokrát nesvlažila tradiční bouřka ani jiné přestupky proti pořádku, vystoupení dětí potěšila, pobavila, okouzlila, poučila… Hlavně Homérovým dílem a na počet postav, bohů a bohyní bohatými, spletitými cestami Odyssea.

Gril-bistro v nepřetržitém provozu ošéfováno rodičovskými směnami, jarmark zase v režii dětí, sportovní challenge, dílna, workshop, kavárna. Loučení (nejen) s deváťáky – přejeme vám šťastnou cestu, ideálně zlatou střední!

Děkujeme vám za tu naši společnou velkou Zahradní radost!