Ondřej Macháč

Nabízím dětem prvního a druhého trojročí možnost proniknout do tajů různých řemesel a technických dovedností. Pro třetí trojročí jsem poradcem ve věcech technických i netechnických, při realizaci jejich nápadů ve školním sadu. Jsem vrchním hasičem technických problémů ve školní budově, kde také dávám podporu své ženě při plánování investičních akcí.

Diplom mi dali za stavebního inženýra. Tuto a mnoho se stavebnictvím souvisejících činností jsem si ověřil léty praxe v různých pozicích. Život mi ale nadělil možnost si vyzkoušet a naučit se spoustu jiných dovedností. Některé z nich se mi staly koníčkem, některé nutností. Takže se cítím být také nediplomovaným strojařem, automechanikem, zemědělcem, výtvarníkem, architektem, průvodcem krajinou a šaškem.

Proč jsem se rozhodl/a stát se členem týmu průvodců ZŠ Labyrint Lhota:

Škole jsem pomáhal vzniknout a už mě nepustila. Výukou řemeslných dovedností chci dětem balancovat paletu životních možností.